Doordat we met maximaal 10 deelnemers werken is er voldoende aandacht voor ieders sportieve doelstellingen en de trainers hebben de tijd om deelnemers goed te ondersteunen en te motiveren.
Binnen het programma zal een van onze trainers starten met een persoonlijk intake gesprek om een haalbaar einddoel vast te stellen voor de 3 maanden. Vervolgens zal hierop een persoonlijk trainings- en voedingsschema worden opgesteld. Wegen en je buikomvang op meten is hier onderdeel van, want meten is weten!
Hoewel je zelf het harde werk in de trainingen moet verzetten zal er altijd ondersteuning van een trainer zijn die je kan helpen tijdens het sporten. Zoals voor vragen over oefeningen, voeding of voor motivatie.
Tenslotte verwachten we jouw inzet om minimaal 2 tot 3 keer in de week te komen sporten inclusief een groepsles, dit om maximaal resultaat te gaan behalen.
Kortom wat kan je verwachten van het afvallen programma:
Blijf je na 3 maanden en het behalen van je doelstellingen lid bij Denge Sport dan zullen we je waar nodig is ondersteunen om fit te blijven.
Het programma is voor leden en niet leden. Meer detail en uitleg over het Afvallen & Afblijven programma wordt gedeeld tijdens de informatieavonden. Onze coaches geven dan uitleg over wat je kan verwachten en wat we van jouw verwachten als je gaat deelnemen aan het programma.
Momenteel is er nog geen nieuwe datum waarop we weer gaan starten. Kan jij niet wachten en wil je wel alvast werk maken van een nieuwe leefstijl waarbij je verantwoord gaat afvallen. Misschien is personal training dan iets voor jou! Neem gerust vrijblijvend contact met ons op en we denken graag mee hoe we je kunnen helpen.
Heb je interesse? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Heb je andere vragen even bellen, mailen en langskomen mag altijd.
© 2020 Denge Sport
keep up the work